صفحه اول

 زمان های مهم

 ثبت نام و ارسال چکیده

 سخنران های مدعو

 نمایشگاه

 برنامه کنفرانس

 کتابچه چکیده مقالات

 برگزار کنندگان

 پوستر کنفرانس

 کارگاه

 محل برگزاری

 اطلاعات روز برگزاری

 تماس با ما

 NSSC98

 NSSC96

 NSSC95

 NSSC94

 NSSC93

 NSSC92

 NSSC91

 NSSC90

 

 

 

سخن دبیر کنفرانس

نهمین کنفرانس سلول های خورشیدی نانوساختاری امسال در تاریخ 29 آبان ماه 1399 به صورت آنلاین و هم زمان با هشتمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها برگزار می شود. این تقارن زمانی و سخنران های مدعو متعددی که در قالب کنفرانس نانوساختارها در حوزه سلول های خورشیدی دعوت شده بودند ما را به این توافق با کنفرانس نانوساختارها رساند که کنفرانس سلول های خورشیدی به عنوان یک سمپوزیوم مستقل در قالب کنفرانس نانوساختار ها برگزار شود. به این ترتیب، کلیه سخنرانی های مرتبط با سلول های خورشیدی، چه کسانی که از طریق کنفرانس نانوساختارها دعوت شده اند یا مقاله ارائه کرده اند و چه کسانی که از طریق کنفرانس سلول های خورشیدی ثبت نام کرده اند و مقاله داده اند در یک سالن در روز 29 آبان ماه ارائه خواهند شد. از نظر ارائه چکیده مقاله و ثبت نام روال کنفرانس سلول های خورشیدی شبیه سال های قبل و از طریق همین سایت خواهد بود. همچنین امسال ارائه پوستر ها نیز به صورت سخنرانی های کوتاه 5 دقیقه ای خواهد بود.

سخنران های مدعو کنفرانس نانوساختارها که با توضیح فوق سخنران های مشترک در کنفرانس سلول های خورشیدی نیز خواهند بود عبارتند از: Dr Wolfgang Tress دانشگاه EPFL، دکتر طیبه عامری دانشگاه Ludwig-Maximillians Munich، دکتر محتبی عبدی جالبی University College London، دکتر عفت جوکار دانشگاه Chiao Tung تایوان و دکتر سمیه قلی پور دانشگاه تهران.  

این کنفرانس نیز مانند کنفرانس های قبلی با هدف هم افزایی علمی در حوزه سلول های خورشیدی برگزار می شود. هر ساله ما حدود 15 سخنرانی و 100 پوستر در روز اول داشتیم و امسال نیز روال کنفرانس به همان شکل است. موضوعات کنفرانس شامل موارد زیر است:

  •  سلول های خورشیدی پروسکایتی

  • سلول های خورشیدی لایه نازک

  • سلول های فتوالکتروشیمیایی

  •  سلول های خورشیدی آلی و پلیمری

  •  سلول های خورشیدی رنگدانه ای

  •  سلول های خورشیدی حساس شده یا مبتنی بر نقاط کوانتومی