صفحه اول

 زمان های مهم

 ثبت نام و ارسال چکیده

 سخنران های مدعو

 نمایشگاه

 برنامه کنفرانس

 کتابچه چکیده مقالات

 برگزار کنندگان

 پوستر کنفرانس

 کارگاه

 محل برگزاری

 اطلاعات روز برگزاری

 تماس با ما

 NSSC95

 NSSC94

 NSSC93

 NSSC92

 NSSC91

 NSSC90

 

 

 

تمپلیت پیشنهادی برای پوستر

اطلاعات روز برگزاری برای شرکت کنندگان در کنفرانس

محل کنفرانس: کنفرانس در روز 12 اردیبهشت ماه 1398 در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود. محل سخنرانی ها در سالن دکتر جناب واقع در زیر زمین دانشکده می باشد.

ثبت نام: ثبت نام از ساعت 8:00 صبح در طبقه همکف دانشکده فیزیک انجام می شود. میزهای ثبت نام بر اساس حروف الفبا چیده شده اند.

افتتاحیه: پس از ثبت نام و قبل از شروع رسمی سخنرانی های علمی، مراسم افتتاحیه برگزار می شود.  

گواهی شرکت: کسانی که ثبت نام می کنند گواهی شرکت در کنفرانس و گواهی پرداخت هزینه را به همراه بسته کنفرانس دریافت می کنند. گواهی مربوط به ارائه در کنفرانس در ساعت مربوط به ارائه پوستر در جلو پوستر ها به فرد ارائه دهنده داده می شود. ارائه دهندگان شفاهی گواهی ارائه را از ساعت 15:30 از میز ثبت نام دریافت می کنند.

ارائه پوسترها: پوسترها از ساعت 15:05 تا 16:40 ارائه می شوند. لازم است ارائه دهندگان در ساعات صبح پوستر خود را در محلی که بر اساس شماره پوستر مشخص شده است، نصب کنند. پوستر ها با چسب شفاف بر روی نوار های چوبی روی دیوار نصب می شوند. حضور ارائه دهندگان برای ارائه پوستر در این زمان الزامی است. تاکید فراوانی در این کنفرانس بر جلسه ارائه پوستر و فضای پرسش و پاسخ در آن وجود دارد. لطفا پوستر ها را بر روی کاغذ معمولی (لمینیت نشده) پرینت کنید تا براحتی با چسب روی دیوار نصب شود. در صورتی که نیاز به یک فرمت استاندارد برای ساخت پوستر دارید می توانید از این فایل استفاده کنید. لطفا ختما پوستر ها را در سایز 70 سانتیمتر در 100 سانتیمتر پرینت کنید و آنها را به صورت عمودی در محل مربوطه بچسبانید.

ارائه های شفاهی: سخنرانان کنفرانس لازم است که در ساعت مقرر حتما برای ایراد سخنرانی حاضر باشند. ضروری است در ساعات استراحت سخنرانان فایل خود را بر روی کامپیوتر قرار دهند و از درستی نمایش فونت ها و غیره مطمئن شوند.

ناهار و نماز: ناهار در رستوران دانشگاه سرو خواهد شد. شرکت کنندگان با ژتون ناهار که در اختیار آنها قرار داده شده است بسته ناهار را دریافت می کنند. مسجد در ضلع جنوبی دانشگاه و در نزدیکی دانشکده فیزیک واقع است (لطفا به نقشه رجوع شود).  

دستگاه خودپرداز بانک: بانک های متعددی در داخل دانشگاه دستگاه خودپرداز (ATM) نصب کرده اند (لطفا نقشه را ببینید). بانک ملت یک شعبه در سر در ورودی دانشگاه دارد (نزدیک پل عابر پیاده). بانک تجارت باجه ای در مجاورت ساختمان بهداری دانشگاه (نزدیک رستوران دانشگاه) دارد. در بیرون دانشگاه در خیابان آزادی نیز تعداد زیادی بانک وجود دارد.